Elbette. Detaylı bilgi almak istediğiniz ürünü mağazamızdaki satış temsilcimize belirterek bilgi alabilirsiniz. Ayrıca iletişim bölümünde bulunan telefon numaralarını arayarak veya sosyal medya hesaplarımızdan da belirttiğiniz ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Evet. Ürünlerimiz garantili olup garanti süreleri ve şartları garanti belgelerinde belirtilmiştir. Ayrıca satış temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Aradığınız ürünün kullanış amacınızı veya kullanmak istediğiniz alanı belirttiğiniz taktirde müşteri temsilcimiz size uygun çözüm üreteceğinizden emin olabilirsiniz?

Yeni evlenen çiftlerimiz için düğün / çeyiz paketlerimiz mevcuttur. Her bütçeye uygun ürün çeşitleri sunuyoruz. Yenilik isteyenler için arzu ettiğiniz konsept ürünlerimize bakmanızı için sizleri mağazamıza bekliyoruz. Satış temsilcimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Elbette. Mağazamızı ziyaret ederek ürünlerimizi inceleyebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Elbette. Peşin satışların yanı sıra kredi kartına taksitli satışlarımız mevcuttur. Bu konular hakkında satış temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz ürünlerin belirttiğiniz adrese ücretsiz teslimatını yapıyoruz. Montaj ve kurulumları hakkında almış olduğunuz ürünün servisi tarafından yapılmaktadır.

Garantisi biten ürünler için garanti süresi sonrası oluşabilecek herhangi bir arıza sonrası servisi ile görüşebilirsiniz. Bu hakkında satış temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Ürünün servisini beklemeden ambalajını açmayın ve kullanmaya başlamayınız. Garanti başlangıcı ve şartları hakkında adresinize gelen  servisten bilgi alabilirsiniz. Aksi halde ürününüz garanti kapsamına girmeyebilir. Konu hakkında satış temsilcimiz sizi bilgilendirecektir.

Elbette. İl dışına sevkiyatımız için, satış temsilcimize ürünü alırken bu konu hakkında bilgi vermeyi unutmayınız.